| CristinaTitrat a întrebat:

Peste cateva zile vine verisoara mea la mine (are 5 anisori) si sta 2 saptamani. Eu m-am gandit sa creez o lista de activitati, dar nupre am idee ce activitati ar trebui sa scriu in acea lista... Imi puteti sugera cateva jocuri, ideei pentru a o face sa rada. Cele mai multe sugestii funda.

4 răspunsuri:
| nosferatu a răspuns:

Baricadeaza tot ce e mic si la indemana gen telefon laughing daca vrei sa mai ai parte de ele laughing

| CristinaTitrat explică (pentru nosferatu):

Am un dulapior care se inchide cu cheiawinking si acolo pun lucrurile care le poate stricawinking big grin laughing

| Blueberry145 a răspuns:

Pai puteti sa va uitati la filmele ei preferate (desene animate), puteti sa va jucati afara daca este cald, puteti sa va jucati mima, sa plimbati catelul ( daca ai unul, bineintles),, sa faci o petrecere pentru ea cand vine, etc

| voronianu a răspuns:

Pai scoateo la plimbare cumparai ce isi doreste duo in parc joacate cu ea si fai toate poftele si o sa fie cea mai fericita