| TheM4A1 a întrebat:

Sa incep prin a va povesti!
Am fost in vara trecuta la Geoagiu si m-am imprietenit cu o fata care era de treaba! Ei ii place foarte mult de mine. Tot vorbesc cu ea pe skype si ieri mi-a propus sa ma duc la ea la Petrosani eu locuiesc Hunedoara! Acum nu stiu ca nici mama nu prea este de acord si as vrea sa va intreb pe voi ce ati zice sa ma duc sau nu precizand ca am 13 ani. Va trebui sa ma duc cu microbuzul pana la Deva si din Deva sa iau autocar pana in Petrosani la autogara! Acum nu stiu nici eu ce sa fac nici mama, sa ma lase sau sa nu! Spuneti bine ce strebuie sa fac nu va ganditi ca ma jigniti sau ceva de genul! Eu unu as vrea sa ma duc tinand cont ca sambata asta e si zilele Petrosanului... acuma nu stiu!
Bye TPU!

1 răspuns:
| tacitacitaci a răspuns:

Sa te duca mama cu masina, sa o cunoasca pe tipa si pe parintii ei si sa-si faca o parere, daca poate sa stea cu tine acolo (cert este ca ar fi foarte, foarte, foarte ciudat tu sa fi cu prietena ta si sa o cari pe maica-ta dupa tine prin tot orasul).