| Dr0guldrag0st3i a întrebat:

Heeilove struckCati km sunt din Curtea de Arges pana la Deva? As vrea sa ma duc sambata pana la o manastire la Deva cu niste prieteni cu masina si as vrea sa stiu si cam cat costa benzina/motorina pana acolo? Dau fuundapuppy dog eyes!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt cam 260 km, la un consum mediu de 7% benzina te ajunge cam 240 - 250 ron benzina dus intors

| Chihlimbar a răspuns:

Traseu: Curtea de Arges-RV-SB-SEB-SIM = 253 km.Costul carburantilor depinde in mare masura de consumul masinii.