| Chriss1993 a întrebat:

A incercat cineva Instyler? vreau sa-l comand dar nu stiu sigur daca chiar e adevarat ce se arata la tv despre el...va rooog...

Răspuns Câştigător
| Rose3 a răspuns:

Eu mi-am comandat-o! Sunt foarte multumita de ea si ti-o recomand cu incredere.happy

| Chriss1993 explică (pentru Rose3):

Merci mult... voi incerca

| Rose3 a răspuns (pentru Chriss1993):

Multumesc si eu:*

4 răspunsuri:
| Andreea14Bianca a răspuns:

Eu mi-am comandat. Dar nu e bun de nimic. Il tin in dulap de ceva vreme. Si in plus ca am dat bani, a trebuit sa imi iau o noua placa. Mi.am luat de la Remington si e foarte buna. Si coafeza mea mi.a zis ca produsele de la teleshoping sunt foarte proaste. Nu sunt bune de nimic. E doar reclama de ele

| Chriss1993 explică (pentru Andreea14Bianca):

Si anume ce nu iti place la ea? ce neajunsuri are?