| Belysymo a întrebat:

Buna TPU sunt GM pe un server si as vrea niste coduri de arme modate de war sabii si arme 2 maini.

Răspuns Câştigător
| Durol a răspuns:

Uite aici niste comenzi de iteme de gm
12674, 12571,12675, 12676,12677 (aici le schimbi la numere depinde de ce esti tu). pietre gm 28104, 28108.bonusuri 6-7:71051-71052,al 5 lea bonus: 70024...http://metin2star.forums.net.bz/t14-comenzi-noi-de-gm site de coduri mai multe de gm.ps aici cont daca si servaru are aceste comenzi de iteme daca nu-ti merg inseamna ca nu le are implementate servarul :), si o sa imi fac si eu servar de metin si o sa am nev de playeri daca vrei si tu sa mi te alaturi imi dau id tau de mess pe un mesaj! funda?

| PuTTy a răspuns (pentru Durol):

Just_like_sex1 te ajut eu am experienţă.

| Unknow9990 a răspuns (pentru Durol):

Daca doresti te pot ajuta eu, sunt si MOD pe un alt Metin. Poti sa-mi zici si mie niste comenzi pentru MOD?

4 răspunsuri:
| Tuluc_Gheorghiţă_1982 a răspuns:

Metin2tatarusi.fzn.ro

| Anonius a răspuns:

Sorynbarbu147 eu vreau sa te ajut