| Terabyte a întrebat:

tind sa-mi iau o consola si vreau sa stiu ce e mai bun un Xbox 360 sau un PS3!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Amandoua sunt bune numai ca variaza forma intre ele (designul) in grafic nu vor mai fi diferente de luciu asa cum erau inainte.

| kthalyna a răspuns (pentru mgtow):

Parerea mea este sa iti cumperi un xbox 360. Xbox 360 are o varietate mai mare de modele, plus ca au si kinect care a fost ales gadgetul anului, si este mult mai bun decit move de la ps 3.In privinta pretului xbox 360 pierde in fata ps 3.Insa trebuie sa luam in calcul ca grafica pe care o are xbox este mai buna decit cea de la ps3.Iar acum sa luam jocurile care le putem juca prin intermediul online.Playstation network este gratis insa nu ofera o varietate asa de mare ca Xbox live care este cu plata insa prima luna la xbox live este gratuit.

| mgtow a răspuns (pentru kthalyna):

Si ps3 are eyetoy mai ales grafica nu mai difera asa cum am zis inainte, amandoua sunt bune numai ca la ps3 apar mai multe jocuri faine fata de xbox 360.

| puscasul a răspuns:

Numai daca vr sa joci online platesti daca nu nu.
E o smecherie sa ai din luna in luna net GRATIS dar e naspa.
Iti faci din luna in luna cateun cont
si instalezi joul care vr sal joci si ei iti dau pe langa cardul cu online 1 luna gratis.

| Terabyte explică:

Dar pe Xbox, daca nu vrei sa joci online nu trebuie sa platesti nu?