| andrewwPK a întrebat:

va rog daca puteti sa ma ajutati dau funda.
In 29 aprilie m-am jucat pe calculator a mers totul in regula seara l-am stins am venit a 2 zi de la scoala,cand am aprins calculatoru nu s-a mai aprins monitoru oare de ce?, calculatoru s-a aprins a intrat pe desktop ca am auzit sunetu' acela, nu stiti ce are? oare o fi de la placa video? sau? va rog frumos.

Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi placa video, cablul de legatura sau monitorul.

| sammyr a răspuns:

Te-ai uitat la cablu de intra din pc in monitor sa nu aiba zimtii aceia indoiti? mie mi s-a intamplat

| andrewwPK explică (pentru sammyr):

Mie imi merge monitoru, am bagat monitoru' in acel "usb" mai sus dar daca bag si placa video in pc, si bag in alt usb adica de jos nu imi merge nu stiu dc...