| AndreeeexD a întrebat:

Va rog sa cititi tot!
As vrea sa filmez parti din diferite anime pentru a face videoclipuri.
Daca stiti programe de filmat fara a face lag! Va rog.
In afara de cam studio, hyper cam

4 răspunsuri:
| frumusica26 a răspuns:

Pai filmeaza si editeaza pe one true media.

| CupcakeRawr a răspuns:

Poti folosi windows movie maker pe care il ai deja in calculator. nnush unde se afla dar intra in "Computerul Meu" si da sus la cautare..si cauti. sper ca te-am ajutatbig grin

| AndreeeexD explică (pentru CupcakeRawr):

Cu Windows movie marker pot filma? Ca eu stiam ca poate edita. Eu am nevoie de un program care filmeaza nu editeaza! Ca de editat folosesc Sony Vegas happy

| CupcakeRawr a răspuns (pentru AndreeeexD):

Poti filma cu camera web.dar trebuie sa ai microfon incorporat in camera sau microfon ca sa se audahappysper ca te-am ajutatbig grin