| SymMaster a întrebat:

Buna TPU va rog vreau sa stiu de ce nu-mi merge farming simulator 2009 imi apare in multe culori dar nu se vede nimi si am un Intel Pentium 4915, 250HDD, 1 GB ram, placa video 512mb dc imi apar culori in toate unghiurile si nu se vede nici player-ul nici nimic doar culori

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a stricat placa video. SI ce fel de placa video ai? Da la star la run si scrie dxdiag si spune-mi ce placa video ai.

| SymMaster explică (pentru anonim_4396):

ATI RADEON 512 mb

| SymMaster explică (pentru anonim_4396):

ATI Radeon X1300 HM 512mb

| anonim_4396 a răspuns (pentru SymMaster):

Pai da s-ar putea sa se fi stricat placa video. Inlocuieste-o

| SymMaster explică:

Dar celelalte jocuri imi merg