| anonim12345678900734269864 a întrebat:

TPU!
Vine Valentine's Day si as vrea sa-i fac iubitului meu un cadou. M-am gandit sa-i fac un breloc cu o placuta metalica pe care sa fie desenate/adancite calendarul lunii in care ne-am cunoscut si sa însemn o anumita data. Problema e ca nu stiu la ce fel de magazin sau atelier ar trebui sa ma duc, ca sa-mi poata face asa ceva.
Aveti vreo idee unde as putea gasi sau cine mi-ar putea face asa ceva?

Va multumesc anticipat si dau funda doar la raspunsurile serioase!

Răspuns Câştigător
| Daniel9988 a răspuns:

Eu sunt barbat si din proprie opinie iti zic ca ai o idee grozava! Dar cred ca mai reprezentativ ar fi un breloc cu o fotografie de.a voastra.Asa ceva se face doar la comanda, cauta pe net gravare breloc

7 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

Dai ma un prezervativ si il faci cel mai fericit… mai mare tam-tam pe ziua asta…

| AIeXxX a răspuns (pentru Dumbi):

Andrei are dreptate, cat costa acolo un prezervativ?
Si mai si faci economie, nu?

| Dumbi a răspuns (pentru AIeXxX):

Si cata economie faci… 1leu si 50bani iti permite oricine si o sa o iubeasca si mai mult laughing

| Withoutnamenoname a răspuns:

Daca esti din Bucuresti te duci in Afi si in fata magazinului Intersport este un chiosculet cu accesorii. Si se gravează acolo.

| anonim12345678900734269864 explică (pentru Withoutnamenoname):

Din pacate, nu sunt din Bucuresti.
Dar crezi ca gasesc la chiosculetele alea de personalizat perne/rame/tricouri? Din cate stiu aveau si brelocuri

| FulgerInfinite a răspuns:

Pai la bijutier sau asa ceva

| Berar_Roxana_2000 a răspuns:

Poti sa cauti pe net site-uri de genul, o sa gasesti multe