| Liiidiaaa a întrebat:

Buna TPUhappy
Vineri am 3 testecrying( unul la geografie unul la istorie si unul la romana si chiar vineri vine tata din strainatate
Eu la scoala la care am fost profesoara noasta nu ne preda cum trebuie si surpriza am luat un 5 si m-a vazut cu lacrimi in ochi si mai mi-a pus unul crying... Am auzit ca daca dizolvi creta in putina apa:_ o bei faci febra si asta as vrea sa fac si eu febra big grin
Intrebarea mea este cata creta pun in apa si in cat timp fac febra
dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Nu face prostia sa mananci creta.
Invata de pe internet daca tot ai, subiectele pe care se abordeaza la scoala, ai sa vezi ca invatand de unul singur e chiar mai eficient.

| Liiidiaaa explică (pentru Sonnayasashikushinaide):

Ori cum am 2 note...crying si profa ne-a spus ca 2 ne trebuie si oricum trebuie sa ma asculte si urmeaza o recapitulare cu silabelelaughing si asa am mai mult timp sa invat

| Sonnayasashikushinaide a răspuns (pentru Liiidiaaa):

Fara invatatura o sa ai o viata nasoala. Eu invat in fiecare zi si as vrea sa am mai mult timp sa invat, e o bucurie pentru mine, mi-e foame sa invat cum ti-e tie foame sa mananci mancare. Poate vei intelege odata ce te maturizezi, momentan PUNE BURTA PE CARTE laughing) Nu te supara pe mine dar e adevarat ce iti spun, o sa vezi.

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Prosti da testele si gata copiaza ti dau o mica ideeie sa un mic sfat sa zic asa fa-ti fituici mici cu ce e important si pune in coperta caetului si vezi sa fie de culoare albatru inchis

si lasa gluma de o parte ca de dezavantajeaza total in primul rand iti strica zioa nu face asta ca iti strici santatea

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Voi va plangeti pentru prostiile astea? laughing). eu ce sa mai zic la facultate ca am cate 4 examene intr-o zi, si trebuie sa stau maxim 30 de minute la unele aaah? nu mai plangeti pentru prostii

| animos a răspuns:

Destul cat sa se faca apa alba.