| xDanyxDany a întrebat:

vreau sa fac scoala de soferi si nu vreau sa cumpar cartea, imi dati voi niste linkuri cu ce trebuie sa invat si unde sa ma verific? Dau funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa inveti OUG 195/2002, Regulamentul de aplicare al acesteia si Ordinul MAI nr.268/2010, toate cu md. si compl. ulterioare. Le gasesti actualizate pe drpciv.ro, este site-ul oficial al Directiei de permise, aici poti face si teste. De asemenea teste gasesti si pe alte site-uri, cum este si e-drpciv.ro.

2 răspunsuri:
| cornelmircea1980 a răspuns:

DRPCIV.ro dar merge numai pe internetexplore

| helloyou a răspuns:

Www.e-drpciv.ro (the best)