| Adrian_Bunea_1995 a întrebat:

ce trebuie sa invat din cartea de soferi pentru sala?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa inveti legislatia rutiera, respectiv OUG 195/2002, republicata in 2006, cu md. si compl. ulterioare si Regulamentul de aplicare, aprobat prin HG 1391/2006, cu md. si compl. ulterioare. De asemenea nu strica sa citesti si Ordinul 268/2010, cu md. si compl. din acest an.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tot ce înseamnă legislație rutieră, categoria care te interesează, mecanică.
Succes!
Pa, pa.

| 8mariastar a răspuns:

Tot

| Anamaria2002 a răspuns:

Tooot!

| MuzicXqZ a răspuns:

Te plictisesti? Pai intra la un Cs PE wILD.cS16.RO > mod classic unde este si un concurs in care sunt puse la bataie cateva premi >Steam, Invitatie DOTA 2, Admine