| MarianaTirzuman a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa imi raspundeti la aceasta intrebare doar daca stiti... Mai valabila este pentru cei care se uita la serialul -O noua viata-
CUM II CHEAMA IN REALITATE PE:
Eduard Marculescu(edi)
Filip Marculescu
Doru Nan(traian)
Bunicul Ancai si a Ioanei

Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Georg13 a răspuns:

Eduard=Stefan Hitruc
Filip=Bogdan Albulescu
Traian=Bebe Cotimanis
Bunicul=Marin Moraru
Uite aici toata distributia:
http://m.acasatv.ro/......acasa.html

3 răspunsuri:
| NagatoTenseiHD a răspuns:

Filip =Bogdan Albulescu si restul...

| ribak a răspuns:

Nu te mai uita la telenovele ca nu castigi nimic din asta, daca tot iti place sa te uiti la tv, uitate la un film de calitate.winking

| MarianaTirzuman explică (pentru ribak):

Nu e telenovela, e serial, nu imi plac telenovelele.Nu le "simpatizez", doar CA EU MA UIT LA CE VREAU EU NU CE VOR ALTII. Oricum multumesc de raspuns.