| Bichi a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu ce se intampla pe calculatorul meu cand este alta persoana la pc adica sa stiu npe ce site a intrat sa stiu ce s-a jucat ma puteti ajuta mersi mult Funda.

3 răspunsuri:
| bobby90 a răspuns:

Intrii in browserul pe care il folosesti si dai la istorie asa poti vedea toate site-urile pe care ai intrat sau A intrat.
Google chrome-dai la cheia aceea din dreapta si apare "istoric".
Internet Explorer-e o steluta undeva in dreapta-sus a paginii, ar trebui sa fie istoricul/history...

| vladviorel a răspuns:

History big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pentru a afla pe ce site-uri a intrat te duci frumos la istoric si acolo iti apare totul inclusiv data si ora.