| Maxim_Romulus_1975 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla dar mi se inchide brusc calculatorul dupa ce ma joc.
Astazi m-am jucat 20 min pe Lol si brusc mi s-a inchis chiar daca abia l-am curatat de praf si de alte cele.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Radu_2000 a răspuns:

Poate fi din cauza ca placa video se incalzeste grav, verifica temperatura si toate cele.

1 răspuns:
| DumitruPLM a răspuns:

Ei bine ar trebui sa ti cont si de varsta calculatorului, uite de exemplu calculatorul meu are 10 si nu mai merge deloc, trebuie sa imi cumpar altul, sper ca ti-am fost de ajutor.