| Stef29 a întrebat:

Buna tuturor.Am o placa video gigabyte geforce 7200 gs de 256 mb si m-am gandit sa o schimb pentru ca restul componentelor din pc sunt mai performante.Cine poate sa imi zica si mie un model de placa video mai nou si mai puternic pana in 500 de lei. Fundita pentru cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| YoNoMember a răspuns:

Geforce 5700 Gt...e de 512 mb si am dat pe ea 200 de ron.O am de 2-3 ani si imi merge foarte bine orice joc.Nu am avut probleme cu ea si in plus daca cauti bine pe net o are mai avansata acum la 250 lei.