| Sarb_Bogdan_1993 a întrebat:

Salut am si eu o întrebare overwatch imi merge daca am placa video nVIDIA geforce 9800gtx? Restul componentelor imi sunt bune happy dau funda happy

4 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Iti merge probabil la low settings...insa nu cred..placa ta video are 512mb memorie, iar ca sa iti mearga cel putin la minimum trebuie sa ai o placa video nVDIA GTX 460 de 1 GB memorie

| Spark_Alexs_1999 a răspuns (pentru DarthNiger):

Mi-a mers pe integrata merge si pe placa de mai sus e ok...

| Spark_Alexs_1999 a răspuns:

Merge insa nu prinzi mai mult de 30 de fps pe low te asigur... Cu acei 60 de E ar trebui sa-ti iei macar ceva o puscatura de placa cu cel putin 1GB.

| DarthNiger a răspuns (pentru Spark_Alexs_1999):

Pai daca jocul iti merge bine, atunci nu-i nicio problema big grin