| FunnyLoOVe a întrebat:

Unde dau pe messenger pentru a schimba numele meu,adica cum imi apare mie numele id-ului meu in lista, asa sa apara la toti?

Help! Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| MrFlavyus a răspuns:

Intri la Actions->Send My contact details ii selectezi pe toti si dai Next si Finish.

7 răspunsuri:
| Kikoo a răspuns:

Deci, mai intai adauga-te in lista ta proprie: Add Contact -> scrii id-ul tau, alegi grupul, si dai finish. Apoi click dreapta si Contact Details. Si acolo sus iti poti schimba numele.

| Kikoo a răspuns:

Asa toti iti vor vedea noul nume.

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Uite deci te duci la contactul tau, in caz ca nu il ai il adaugi (ID-ul) si dai click dreapta pe contact, apoi dai "Contact Details" e mai jos acolo, si apoi completezi Name, si Last Name uite o poza http://imgur.com/oT38W Funda?

| bruuu a răspuns:

Sus -->Messenger-->my contact details
acolo pui ce nume then ->save&close.

| Daktary a răspuns:

Cand faci contul de yahoo cu um nume ala iti apare aici e problema ca la messenger degeaba schimbi numele ca la ceilanti tot numele cu care ai facut contul apare ca sa apara cu cel nou trebuie sa ii stergi pe toti si dupa sa ii bagi in lista din nou.

| MrFlavyus a răspuns:

Daca vrei sa vada numele tau nou toti cei din lista!

| ada96 a răspuns:

Buna..pai pentru a schimba num tau tb sa dai unde scrie messenger si my contact details, apoi scrie acolo name si iti scrii num care vrei, iar ca sa vada si ceilati num care ti l-ia pus trebuie sa ii rogi u sa apese ctrl apoi shift si apoi r....cam asta e tot ce stiu. sper ca te-am ajutat:*