| anonim_4396 a întrebat:

Unii spun ca meseria de bucatar e grea ca nu poti suporta stresul si multe lucrui...dar eu imi doresc sa devin bucatar.M-am gandit ca am asigurata mancarea si asta conteaza mult.happy Dar spuneti-mi merita sa ma fac bucatar sau nu? Dati-mi cateva sfaturi.

2 răspunsuri:
| xTania a răspuns:

Da merita la inceput normal ca e greu de fapt munca este grea dar. este chiar bine sa fi bucatar adica din cate stiu jobul asta este banos. si merita! de ce nu? Bafta

| anonim_4396 explică (pentru xTania):

Da, dar nu sti trebuie sa iau bacu' sa imi dea diploma de bucatar.App sunt la liceul alimentar.big grinbig grin