| Noname_6326 a întrebat:

Va rog dati-mi si mie urgent 2-3 idei de un mic discurs pentru. ultimul clopotel care sa se adresese celorlalti colegi din clasele mai mici. Dau fundita.love struck

1 răspuns:
| alina_3921 a răspuns:

Dragi colegi din aceasta scoala minunata se pare ca anul scolar se incheie si ca vacanta mare este pe aproape. va doresc o vacanta placuta si minunata, iar uramtorul an scolar sa fie mai prosper si mult mai bun ca acesta! astzi, ultimul clopotel va suna pntru ultima data pe anul scolar 2009-2010! (cam tragic, dar merge. mult succes)