| anonim_4396 a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati cu niste informatii concrete :*
Ce pret ar ajunge zborul Belgia-Bacau sau Belgia-Bucuresti, si cam cate ore faci?

3 răspunsuri:
| Alice85 a răspuns:

Durata zborului direct pana la Bruxel e 2 ore si 50 min, pret aproximativ 300 lei, cu Blueair. E companie low cost si trebuie verificat daca bagajul de cala e inclus in pret, de obicei nu este, platesti separat cam 100 lei. Dar depinde de data plecarii si aeroportul unde vrei sa ajungi. Daca iei bilet dus-intors e mai ieftin decat separat dus si separat intors.