| Ela453 a întrebat:

Buna, va rog mult imi poate da cineva in pdf cartea de admitere la medicina Krumhardt B, Alcamo IE, Barron’s & Universitatea de Medicină și Farmacie Târgu Mureș, 2022?

Răspuns Câştigător
| Blueeyy a răspuns:

Decat sa comentezi asa degeaba mai bine nu raspunzi. Daca avea optiunea sa o cumpere nu mai intreba pe TPU.
Pentru foarte multa lume, viata de student este destul de grea mai ales cand vine vorba de bani.

6 răspunsuri:
| NisipLaMare a răspuns:

Cumpar-o.

| Blueeyy a răspuns (pentru NisipLaMare):

Decat sa comentezi asa degeaba mai bine nu raspunzi. Daca avea optiunea sa o cumpere nu mai intreba pe TPU.
Pentru foarte multa lume, viata de student este destul de grea mai ales cand vine vorba de bani.

| Mavni a răspuns:

In PDF. Adica vrei sa cautam noi in locul tau? Caut-o. Viata de student nu inseamna numai baruri.

| drewsami a răspuns (pentru Mavni):

Esti o taranca si sper sa te superi.

| gabrielle221 a răspuns (pentru Ela453):

Buna. Imi spui, te rog, daca ai cumva si parola pentru sectiunea "Carti de grile" si "Atlase"? Am scris un email la adresa indicata, insa nu am primit raspuns. Multumesc mult.

| BarbuAllen a răspuns:

Buna,ai reusit sa faci rost de carte? am nevoie de ea pentru un examen de admitere.