| RaVuL a întrebat:

Buna vreau sa imi fac un mic tatuaj
puteti sa imi ziceti zone unde nu doare asa tare ca de durut tot doare dar sa-mi ziceti unde este mai usor dureros.

3 răspunsuri:
| ytalyanu a răspuns:

Pe brat sau pe spate, apoi pe piept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana sa iti faci tatuaj asteapta sa iti mai creasca mintea. Dupa poza de profil nu iti dau mai mult de 13 ani. Daca tot vrei sa iti faci un tatuaj care simbolizeaza ceva (presupun ca stii ca un tatuaj simbolizeaza ceva important pentru tine) de ce conteaza cat doare? Daca ai de gand sa-ti faci un tatuaj doar ca sa zici "sunt baiat de baiat, am tatuaj"(mai mult ca sigur asa gandesti) mai bine abandoneaza ideea.

| lila_7629 a răspuns:

Nujh... da mi se pare sexy un baiat cu tatuaj pe spate:X