| alma2013 a întrebat:

Buna vreau si eu niste informatii despre eMAG daca depun comanda la telefon cand va sosi si unde la posta sau acasa|? iar cu plata cash cum se procedeaza platesc la posata si trimit ei banii la furnizor sau vine curierul lor direct la adresa si ii platesc lui?

4 răspunsuri:
| FloriBla a răspuns:

EMag livreaza prin fancurier. Coletul iti vine acasa. Cand comanzi, le spui cum vrei sa platesti. Daca vrei sa platest la venirea coletului, se cheama plata ramburs cred. Coletul iti vine la usa, si tu ii dai banii celui care ti-l aduce, semnezi si gata.

| FloriBla a răspuns:

Pachetul vine de obicei a doua zi dupa ce l-ai comandat.

| alma2013 explică (pentru FloriBla):

Si pot depune coamda chiar si duminica?

| FloriBla a răspuns:

Nu vad de ce nu. Duminica am comandat doar pe Orange online, de pe eMAG am comandat in cursul saptamanii.