| Gabriel91400 a întrebat:

Am restanta 1300 lei la Telekom.
Daca deschid un cont la o banca din Romania+card credit Visa, este posibil sa-mi retraga Telekom aceea suma de bani?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, contractul pe care l-ai semnat are calitate de act executoriu, în baza căruia îi se poate pune poprire pe conturi. Și evident, firma își va recupera datoria.

| HadesSs a răspuns:

Daca Telekom actioneaza prin executor atunci, cred ca o sa iti urmareasca fiecare cont dechis de tine in tara pe numele tau.