| MusatGeorge a întrebat:

am o intrebare cat trebuie sa platesc pe luna la banca MasterCard ca sa imi tina cardul ( platesc cand depun sau extrag bani dupa card?, cand platesc catre comercianti cu cardul? )? Sau la ING pot sa il "convertesc" la paypal ( adica paypal accepta cardul ING? din cate am vazut pe site oficial accepta doar master card si visa (si altele care nu sunt in Romania) ). Din cate am vazut pe pagina oficiala ING RO, spune ceva si de card VISA, adica cand imi deschid un cont ING imi da automat si card VISA?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Oau! Scuza ma dar esti derutat rau de tot! esti cu cupul in jos.Sau erai beat cand ai pus intrebarea! Scuza ma nu vreau sa te jignesc dar ~~~~
Deci hai sa o luam cu inceptul! Din cate am inteles ai vrea un card pe care sa l poti folosii pe internet.Deci iti poti face un card Electron.De la orice banca.sa fie Visa iti propun eu.Nu platesti nici o taxa nimic.pe toata perioada care il ai! cand faci plati probabil iti opresc unele comisioane.sa folosesti paypal.trebuie sa ti faci un cont pe Paypal. datele cardului tau.te duci la banca care iti faci cardul ceri un uxtras de cont.si acolo vei avea un cod...te duci acasa...trimiti acel cod la contul paypal.smd.Dar pentru ca esti atit de derutat iti propun sa te ajute cineva si sa ti spuna toate astea Face to Face! Sigur nu vei intelege asa online!
Inca odata mii de scuze daca te am jignit ~! Asa este cand nu cunosti. te inteleg...

| MusatGeorge explică (pentru VadTot):

Nu m-am suparat happy, dar de la ce banca pot optine cardul acela VISA? De la ING pot?

| MusatGeorge explică (pentru VadTot):

Nu m-am suparat, dar de unde pot obtine acel card VISA? De la ING pot?

| VadTot a răspuns (pentru MusatGeorge):

Te Sfatuiesc sa mergi la Banca Transilvania.Te duci cu buletinul si ti l face pe loc am impresia. ok? deci ii spui ca vrei card Electron.Card de debit ok? Este pur si simplu gratis!