| emy a întrebat:

dragilor! Va rog frumos, imi spuneti si mie cum pot sa inregistrez pe site codurile pentru promotia 2013 de la Winston.Am incercat sa intru pe site-ul www.freedom13.ro, dar acest site nu este accesibil.Va rog frumos sa-mi raspundeti cat mai repede, deoarece astazi este ultima zi in care pot sa-mi inregistrez codurile. Va multumesc anticipat si va doresc toate cele bune.

1 răspuns:
| Toutui a răspuns:

Păi cum ultima zi? M-am uitat pe site si nu sunt date toate premiile. inseamna ca eu raman fara daca doar azi am adaugat codurile? straight face