| zed0mrt a întrebat:

Ma intereseaza cum pot afla proprietarul unui automobil Range Rover, de culoare alba, cu numarul de imatriculare 3213 HNG (Spania, Provincia Palencia ).
Pana acum nu am gasit nici un site unde pot gasi proprietarul (In fotografie si acte ).
Astept raspuns urgent!
O zi frumoasa,
Multumesc!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e din motive legale se ocupa politia, daca e doar curiozitatea ta nu afli

| johnnny123 a răspuns:

Daca acea masina a fost implicata intr-un accident si esti dispusa sa depui o declaratie la politie, politia o va gasi.

Daca vrei sa-l gasesti din motive personale, atunci este mai greu.

| WaterDrop a răspuns:

Mergi la politie.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Politie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a facut ceva ilegal,poti sa te duci la politie, dar banuiesc ca nu e vorba de asta.
Alte mijloace nu stiu, nu ai cum sa aflii astea prin metode legate din cate stiu, dar poate sunt eu prea limitat, mai stii... big grin

| Roxin a răspuns:

Buna!

In principiu, nu poti afla propietarul masinii. Insa, eu am gasit ceva. Totusi, vreau sa stiu motivul pentru care vrei numele persoanei respective ca sa stiu daca ti-l dau sau nu.

| zed0mrt explică (pentru Roxin):

Am nevoie de adresa proprietarului masinii, numele in clar si fotografie. Persoana care detine aceasta masina are o legatura foarte stransa cu cineva din familia mea ( de care nu mai stiu nimic de luni bune ).

| Roxin a răspuns (pentru zed0mrt):

Numele ti-l pot da, restul...cam greu. Data fiind situatia, iti recomand sa mergi la Politie. Desi as putea sa obtin si restul, zic pas. Nu imi pare clara situatia si nu ma ''bag'' in chestii de genul.

Succes!

| blAster85 a răspuns:

Mergi la politia nacionala, sau la guardia civil, le spui adevarul, de ce ai nevoie de date si ei te pot ajuta.inclus adresa nr de telefon daca treaba e serioasa.