| isabelleisabelle a întrebat:

stiti cumva un program de modicat poze, in asa fel incat pot pastra anumite lucruri din poza la culoare lor naturala, in caz ca vreau sa o fac alb negru? am incercat si cu photoshop sau photoscape dar nu pot selecta un obiect din poza...doar o portiune.multumesc frumos

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Cu photoshop sigur se poate... ia mai cauta tutoriale sau roaga pe cineva care se pricepe sa-ti explice. Imposibil sa nu se poata cu photoshophee hee