| Richard01 a întrebat:

Buna ziua TPU!
Am de trimis o bara z prin curier, si nu a fost impachetata in vreo cutie cand am cumparat-o. Oare o pot trimite fara sa o impachetez? Eu m-am gandit s-o pun intr-un sac

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine mergi direct acolo si intrebi decat sa te iei dupa vreun sfat sa mergi acolo si sa-ti refuze aia.

| anonimg a răspuns:

Înainte de a o pune în sac, înfășoar-o în folie de parchet si co scoch. După aceea o poti pune într-un sac de rafie.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu e nevoie sa o impachetezi ca sa o poti expedia.Am comandat eu una acum cateva luni de pe eMAG si mi-a venit asa cum este, fara sa fie infasurata in nimic.Mi-a dat factura si aia a fost.