| everyyoueveryme a întrebat:

Cum impachetez doua carti pentru a le trimite prin posta? trebuie sa le pun mai intai intr'o cutie sau le impachetez doar cu coala alba

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Ai doua variante.
Poti sa le pui intr-o cutie, dupa care o lipesti pe toata cu scotch, sau poti sa le invelesti in hartie alba, dupa care pui mai mult scotch, ca sa se piarda pe drum, deoarece astia de la posta trantesc, izbesc coletele si se poate intampla ceva.

Toate cele bune!happy

| Catecrs a răspuns:

Intro coala ai in cutie multe accidente se intamplasi decat sa risti mai bine sa fi sigure succes. fynda?

| Bybanu a răspuns:

Le bagi intr-o cutie, si pe urma o impachetezi cu coala., scrii pe coala adresa si pe urma lipesti aia cu scochi si gt il duci la posta