| anonim_4396 a întrebat:

Vreau că pe cantar să arate mai mult decât am
E de ajuns sa beau multa apa de acum fara sa mă îngrăș și sa se vadă dar sa ma îngrăș pe cantar? Sau alte metode sa mă îngrăș pe cantar dar în realitate sa nu se vadă. Repede și funda

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pune plumb de pescuit in buzunare sau in talpa pantofilor.
Ai grija sa nu se vada ca-ti atarna prea tare hainele de pe tine sau ca pasesti ca un robot... big grin

| TheCritic a răspuns:

Hm... depinde de momentul zilei în care te cântărești. Dacă te vei cântări dimineața, cântarul va arăta mai puține kilograme, dar dacă te vei cântări seara, mai multe. Apa o bei și o elimini din corp... dar se vede diferența dacă bei multă. De ce ai vrea, totuși, așa ceva?! Numai bine!

| mentholinks a răspuns:

Masluieste cantarul.

| Badita_Raul_1998 a răspuns:

Pune pietre in pantaloni laughing Bafta.