| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Peste o saptamana ma voi cantari la scoala si vreau sa imi arate greutatea mai mare cantarul. Ma puteti sfatui cu ceva? Nu ma refer sa ma ingras intr-o saptamana, ci daca stiti trucuri si va rog, raspunsuri serioase :* Nu stiu daca sa stau mai apasat pe cantar sau invers FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Păi, mai apăsat. Trebuie să te apeşi cu toată greutatea pe cântar.
Ai putea să încerci să bei cât mai multă apă înainte. Sau, mna, mănâncă şi tu mai mult dimineaţa aia.
De ce-ai vrea să îţi arate o greutate mai mare totuşi?

| AndreeMunteanu a răspuns (pentru Alyra):

Mersi de raspuns. Greutatea aia nu o vad numai eu, ci si colegii, cu toate ca mie imi place cum arat. happy

| Alyra a răspuns (pentru AndreeMunteanu):

Da, şi ei. Dar ce, îi deranjează pe ei greutatea ta?

| AndreeMunteanu a răspuns (pentru Alyra):

Pai ce as putea sa le raspund?

| Alyra a răspuns (pentru AndreeMunteanu):

Păi, că n-are importanţă, că ţie îţi place aşa cum eşti. Iar ei ar trebui să-şi vadă de treburile lor!

5 răspunsuri:
| Lavi22 a răspuns:

Pune-ti greutati