| Crovat_Ady_1953 a întrebat:

vreau sa imi instalez un joc minions paradise dar imi spune ca nu este compatibil. M-am uitat la cerinte si le indeplinesc pe toate, deci nu ar fi problema. Tin sa mentionez ca acest joc m-am jucat pe telefon dar acuma vreau sa il instalez pe tableta si nu merge. Am o tableta noua Samsung galaxy tab A sm-T555. Cum as putea remedia situatia si sa instalez jocul? Trebuie sa instalez un anumit program sau ceva sa poata fi compatibil cu jocul? Am mai intalnit problema asta si la alte jocuri dar nu stiu ce trebuie facut. Astept un raspuns daca ma poate ajuta cineva! Multumesc!

1 răspuns:
| Kampion a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi nimic. cred ca jocul e prost optimizat, mai asteapta putin cand se face compatibil, sau dai un update la tableta. poate iti merge. funda