| Asdfghjkl99 a întrebat:

Bunaaa! Acum o luna am cumparat un telefon Samsung S7230E si am incercat sa folosesc cablul de date,dar nu stiu ce are deoarece dupa ce il conectez la telefon si la pc apare pe ecran "NETWORKING WIZARD" care daca dau click pe ea face o conexiune de internet, de ce? Cum pot folosi cablul de date pentru transfer? Va rog ajutati-ma(dau fundita)

1 răspuns:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Intra la setari din meniul telefonului la categoria conexiuni-pc si acolo selectezi mass storage ( conectare in masa). Acum iti poti conecta telefonul la pc.