| Asdfghjkl99 a întrebat:

Bunaaa! Acum o luna am cumparat un telefon Samsung S7230E si am incercat sa folosesc cablul de date, dar nu stiu ce are deoarece dupa ce il conectez la telefon si la pc apare pe ecran "NETWORKING WIZARD" care daca dau click pe ea face o conexiune de internet, de ce? Cum pot folosi cablul de date pentru transfer? Va rog ajutati-ma(dau fundita)

Răspuns Câştigător
| fabilescu a răspuns:

Http://www.samsung.com/......-downloads
uite aici un link de download. apesi in dreapta unde scrie exe, instalezi si gata;)

1 răspuns:
| Someoneeene a răspuns:

Probabil are nevoie de CD de instalare, sau ceva de genul, iar pentru asta trebuie sa il iei de pe internet. Am avut si eu un telefon cu aceeasi problemasad