| aditzuu3 a întrebat:

Buuna! stie cineva care e cel mai linistit si sigur parc din Bucuresti? ma refer sa nu fie tigani sau tipi care sa se ia de tine.

Răspuns Câştigător
| Iяiηα a răspuns:

Gradina Botanica, sectorul 6, aproape de Cotroceni.E uriasa si f.f.f. linistita, cuprinzand multe spatii verzi pentru picnic, cu banci, etc.Nici nu se aud zgomotele de trafic si tiganii nu patrund acolo.E un loc pur si simplu minunat.Recomandhappy

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Cred ca cismigiu e big grin

| Iяiηα a răspuns:

Scz,am scris din greseala sectorul 6, e in sectorul 5.Sorry.puppy dog eyes

| Iяiηα a răspuns:

Mersi pentru fundahappy

| cata1angel a răspuns:

Parcul operei))