| Diana_7451 a întrebat:

Cam care ar fi preturile si pe ce perioada de timp (in euro) pentru ati face studiile la urmatoarele universitati:
-Oxford
-Harvard
-Cambridge?

P. S Daca mai stiti alte universitati cu un statut la fel de bun va rog foarte mult sa le mentionati.

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Kidd03 a răspuns:

Sincer nu stiu, poti cauta pe net, poate gasesti. Dar stiu un caz al unui baiat, care a dat la oxford, a trecut toate probele, dar nu lau acceptat pentru ca nu indeplinea conditia banilor. Desi baiatul avea un statut social destul de bun. Dar in schimb, pentru ca a trecut toate probele la Oxford, lau acceptat la Cambridge cu bursa. Daca inveti bine, poti incerca sa obti o bursa. Pentru ca fara, e destul de scump.
Fundita? big grin