| Gosh. a întrebat:

Cam cate ore dureaza drumul de la Iasi la Botosani cu masina?

9 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Acuma depinde cu ce fel de masina te duci, stii si tu ca nu vei ajunge la fel de repede cu o Lada ruseasca precum cu un Bugatti Veyron.

| ikram a răspuns:

Cu autocarul cel putin cu rvg-ul se face 2 ore, cu priscomul 2, 5 ore. Daca mergi cu masina persoanal in jur de 2ore, 2, 5 ore.
Acum s-ar putea sa dureze mai mult putin ca este foarte prost drumul, si depinde soferul cat de mult tine la masina lui.

| ellene a răspuns:

Drumul dureaza in jur de 2 ore. Tin sa-l contrazic pe ikram. Daca mergi cu autocarul vei ajunge mai repede cu priscomul. Oricum atat priscomul cat si rvg-ul fac popas la Cotnari... pierdere de timp parerea mea, avand in vedere ca nu e o distanta atat de mare.

| Gentiana a răspuns:

Aproape 3

| LittleandLiars a răspuns:

3 Bunica sta la Botosani eu la Iasi

Si merg cu masina

| LittleandLiars a răspuns:

Invers eu stau la Botosani si bunica la Iasi

Daca vii te invit maine la ziua meawinkinglaughing

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

E85 110km = 1h 45 / 2h
DN28 cu E58 124 km = 2h 20

in functie de sosea si cat de mult cunosti traseul scade si screte tongue

| LxN a răspuns:

Cam 2 h pe cel mai scurt drum

| campionul2 a răspuns:

1h : 30m 43, 3sec big grin