| IoanaDeea24 a întrebat:

Când mă așez la biroul meu începe să mă doară spatele, pentru că e mult prea scund pentru mine. Nu îl pot schimba pentru că este făcut la comandă și este cumva lipit de pat și de dulap (când a fost făcută mobila pentru dormitorul meu aveam cam 1, 50 cred și acum am 1, 60). Cum pot rezolva?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cumpara-ti sau fa-ti rost un scaun de birou, comod, reglabil la inaltime!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iei un scaun mai mic.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu ai cum decat sa il modifici. Suni frumos la firma unde l ai facut pe comanda si soliciti sa ti l modifice contra cost.

| ioana748 a răspuns:

Improvizezi ceva pe care sa stai.
Perne mai mari, burete, etc.
Eventual faci ceva la comanda.