| Ady_5089 a întrebat:

Cand merg cu rolele se aude un fel de scartait de la roti parca as avea o frunza prinse undeva.Si cand imi scot rolele si ma uit la roti nu se aude nimic.Cum scap de sunetul acela?

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

În primul rând vezi dacă fiecare rotiţă merge uşor, să nu fi intrat vreo pietricică sau ceva pe-acolo. După aceea zi-i lu taty să-ţi dea nişte ulei de motor, sau dacă nu îi ceri lu mamy să-ţi dea de-ăla de bucătărie. big grin Le ungi frumos, şi nu vor mai scoate sunete. peace sign
O zi frumoasă! happy

1 răspuns:
| OOodesOOo a răspuns:

De cat timp le ai? s-ar putea s se fi desfacut una din roti ...si la mine se aude la fel... oricum vezi cu rotile c poate sau desfacuthappy

pup pa:*