| AvalohAlyn a întrebat:

Cand vine primavara cu adevarat anul asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni odata si primavara asta...cat de curand sper. A fost o iarna frumoasa(nebagand in seama temperaturile extrem de scazute)cum nu am mai avut de mult, dar mult prea lunga...

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Iarna joacă în prelungiri cu nervii noştri.
Pa, pa.-

| anad a răspuns:

Astronomic la 20 martie ora 19, 32, cand are loc echinoctiul de primavara, dar in fapt, cu timpul cald, s-ar parea ca ne ocoleste.

| cretzufinish a răspuns:

Pana o sa se sature toti de iarna, toti cei care o asteptau de mult. Eu stiu ca o sa fie temperaturi normale dupa 20 martie. Vom vedea. happy

| Barajag a răspuns:

Este pe drum, i-am spus eu sa mai stea putin sa se topeasca zapada si aicihee hee

| emy a răspuns:

In mod normal, ar trebui sa vina din 21 martie(atunci este echinoctiul de primavara). Dar cum in zilele noastre, aproape nimic nu mai este cum ar trebui, nu stiu ce sa zic.Sa speram ca va veni cat mai repede!

| Ana a răspuns:

Cat mai devreme, ca m-am saturat de frig si ninsoare, poate ca pana la sfarsitul lunii o sa vina si primavara sad

| cosima11 a răspuns:

Zicea profa mea de bio din generala ca daca pana in 23-25 martie nu stiu exact. daca pana atunci nu apar pasarele dinalea de primavara care sa cante. nu o sa fie tot anul`. si despre venirea primaveriithinking hai s`o asteptam undeva dupa Sf. Pasti straight face

| BiaJ a răspuns:

Poate la vara.big grin

| love44katyp a răspuns:

Acum vine...

| Smile<33.! a răspuns:

21 martiehappy. eu asa stiam de fapt laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa avem o vara prelungita si tare calduroasa. Ma indoiesc ca va mai fi primavara. Dupa atata frig, probabil prin aprilie deja o dam in vara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin iulie in colo...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem deja pe 11 aprilie si ploua ploua si iar ploua ce Dumnezeu e chiar enrvant cred ca vine direct vara. Sa vina sa fie numai soare sa ploua de maxim doua ori pe luna nu cum e acum soare de doua ori pe luna si ploi... of of

Răspuns utilizator avertizat
| taifunkiller a răspuns:

Anu' asta sarim peste primavara, sper ca nu si peste vara
dar cred ca o sa dam de ea la anul'

| taifunkiller a răspuns:

La anul