| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa deschid fifa online 2 imi spune : there is a problem with the internet connection. Ce sa fac? Funda! HEEEEEEEEEEELP

5 răspunsuri:
| cristianox10 a răspuns:

Daca iti schimbi avataru' iti spun eu ce sa faciwinking

| CatalyN4 a răspuns (pentru cristianox10):

Daca stii spune-mi si-ti dau funda!happy

| MariaHarry a răspuns:

Here is a problem with the internet connection-aici este o problema cu conexiunea la internet!
atata stiu!(nu ma pricep la jocuri) sper ca te-am ajutat!

| CatalyN4 a răspuns (pentru MariaHarry):

Mersi de raspuns, dar asta stiam si eulaughing

| Petrolist_Andrei_1996 a răspuns:

Mie imi spune there is a problem with the network connectin laughing ceea ce este ciudat este ca l-am avut si inainte si nu mi-a facut probleme si acum cand l-am instalat iar nu mai imi merge sad