| dmrtr a întrebat:

Care a fost cea mai comica situatie din viata voastra acasa si la scoala?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La scoala a fost cand aveam ora de educatie sexuala si lumea spunea sa ies eu cu unu la tabla ca sa punem un prezervativ pe un dildo, ce m-am prapadit of, vremuri vechi (iesisem si eu m-am grabit sa-l pun dar l-am pus invers deoarece mi-era rusine si nu am fost atent cand l-am desfacut).

| dmrtr explică (pentru mgtow):

Pana acum cea mai tare intamplare a fost a ta laughing nu mai pot de ras ...si de care era du**x ( nu imi raspunde, nu vreau sa stiu )...laughing laughing

| mgtow a răspuns (pentru dmrtr):

Dupa ce l-am pus mi-a zis ala care ne explica despre sex ca sa am grija cand mi-l pun inainte de a face sex cu prietena.

7 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Acasa: nu pot sa aleg (cand am dat cu pistolul cu bile de pe balcon intr-o femeie si am nimerit-o in gat; cand am aruncat o petarda cu 3 focuri in casa si m-a certat rau de tot maica-mea (eram mic, aveam 7 ani sau 6)
La scoala: cand l-am vazut pe unul ca i-a dat o flegma doamnei de matematica pe pantaloni

| Ovydiw a răspuns:

Pai la mine acasa nu prea e ceva amuzant dar la scoala rad de mor in fiecare zi...
De exemplu intr-o zi un coleg mai nebun a zis ca Si-a ras mustata cu Gilette2 cand a vazut la un chiosc big dala Gilette precizez ca el are 14anilaughing
apoi unu din noi i-a zis ca masa s-a ras la p***a cu gilette2 si el a zis ca nu cu gilette2 ca se strica in gura ca are parul tarelaughing) se rade cu gilette3rolling on the floor)
Sa dea dracu am murit de ras... si cel mai tare e ca asa e cam in fiecare zi... bataie si momente foarte amuzante!
Sper ca ti-a placutlaughing))))))

| AleXzpm a răspuns:

Prietena avea probleme cu drogurile acum 3 ani... o cautau baietii 2 ani nu a iesit din casa trebuia sa o ajut cand o asteptau in fata liceului

| TheDarkShadow a răspuns:

Pai eram in vacanta la mare, cand deodata o inceput sa ploua cu galeata...Noi am zis sa ramanem intr-un restaurant pana se opreste.O incetinit dar nu s-a oprit asa ca am hotarat sa profitam de acel moment.Cand am iesit si am mers ceva vreme...O inceput sa iese toate prostiile din canale(inclus nevoilelaughing). Deci asa ceva nu o sa uit niciodata.Sau in acel restaurant, era o baie unde trebuia sa platesti.Si na acolo era o baba.Am platit si cand sa intru s-a luat curentullaughingsi nu mai nimeream gaura WC-uluirolling on the floor. Apoi am incercat sa sun sa vad care e treaba, si baba aia zicea:inchide telefonul ca atragi traznetul si fulgerul, nu e de joaca copila.LOL!rolling on the floor

| Andrutz03 a răspuns:

Dansam cu o colega pe melodia "You can leave your hat on" sus pe catedra in fata clasei cu melodia pe telefon inaintea orei de istorie ( proful nostru de istorie este cel mai exigent din scoala, poate-ti dai seama dupa nume: Anton) si fix cand mi-am dat eu jos geaca a intrat el in clasa si s-a inchinat si dupa a inceput sa rada... Eu cu colega mea ne-am dat jos de pe catedra si am sarit in banca...