| Cosmotel a răspuns:

Eu zic sa iei DELL. nu am incredere in Asus. si da, e mult mai bun procesorul la Dell. aia 4 gb ram ii poti baga dupa.

3 răspunsuri:
| BogdanS a răspuns:

Asus este mult mai bun.Mai zicea-i ca este bun si Dell dar este cu doar un milion mai ieftin. Daca Dell era doar 21 de milioane era mai bun.Ii recomand Asus.Il intrece si la memorie.Mai bun Asus.

| ALIN1al explică (pentru BogdanS):

Deci sa l iau pe asta? Ca unu mi a zis ca I7 e mult mai bun ca I5 si conteaza mai mult

| BogdanS a răspuns:

Daca il iei mai mult pentru jocuri iti recomand Asus-ul pentru ca le va rula mai bine.Pentru orice altceva in afara de jocuri este mai bun Dell pentru ca are un procesor mai nou.