| eugenl a întrebat:

Care din astea urmatoarele marci este mai buna si poti sa-ti achizitionezi un laptop performant la preturi accesibile: ASUS, ACER, Sony-Vayo, HP, TOSHIBA, DELL?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nici una - depinde de buget si de modelele individuale de laptopuri. De regula, cel mai indicat ar fi sa mergi pe ala care are garantia cea mai mare...

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Sony sunt cele mai scumpe. Eu am HP.

| Rose3 a răspuns:

Eu am ACER este foarte bun si sunt multumita de el.Si TOSHIBA am inteles ca este bun.tongue

| mihaita1 a răspuns:

Depinde la ce te referi...toate sunt bune. Asus la placa video Acer la procesor mie mi se pare Acer cel mai genial din toate(parerea mea)