| droomather a întrebat:

Care e cel mai bun antivirus dintre Estet Nod32 sau Avast?

Răspuns Câştigător
| emy_8408 a răspuns:

Avast am avut, acum am Avira 9 si mi se pare mult mai bun.happy

15 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Te referi la avast versinea pro nu? Avast e mai bun. Nu ma crede pe mine ci crezi testele facute sa vezi care e mai bun: http://www.faravirusi.com

| Gabystelistu95 a răspuns:

Eset Nod32.

| TzaCaNeL a răspuns:

Avast. Am avut si eu Eset Nod 32, la inceput a fost bun si dupa nu isi mai facea treaba. Dupa ce am folosit Nod 32 vreo 2-3 luni, am instalat Avast si mi-a detectat la virusi straight face

| VoiceWithin a răspuns:

Cel mai bun este Nod32, eu deja i-l am de calculator si face treaba buna. Am avut si Avast dar... nu sunt multumita de el. Sper ca te-am ajutat.

| Majj a răspuns:

Sincer am avut probleme cu ambele. Nu au reusit sa opreasca virusii si mi-au distrus compul. De atunci folosesc F-Secure. Cu asta nu am probleme

| LORY a răspuns:

Ambele sunt destul e bune. Ca avantaje ar fi la Avast ca ai licenta gratis, iar Eset e bun ca nu consuma multe resurse. Eu acum am Eset si sunt foarte multumita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast. Eu pe acesta il folosesc. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avg 9 este mai bun pentru ca are toate optiunile de la avast, eset, panda titanium si este foarte rapid acesta este cel mai bun antivirus antivirusurile nu sunt prea diferite unul de celalalt dar avg scaneaza foarte repede. daca vreti avg 9 sau alt antivirus contactati-ma la id secret_discret_10

| Sebby_6032 a răspuns:

NOD32 e mai bun de 1000 de ori si nici nu consuma multe resurse

| martha a răspuns:

Eset Nod32, fara-ndoiala pentru ca are si firewall.

| droomather explică:

Daca se poate scrieti si ce versiune

| droomather explică:

La eset nod 32 am licenta de 40 de ani imi da avantaj mai mult?

| IoanadArh a răspuns:

Eu am avut Avast si am fost foarte multumita, momentan am Kaspersky dar nu am reusit sa gasesc licenta asa ca voi reveni la Avast.

| licurici13 a răspuns:

Avast este mai bun.happy