| DavidKing a întrebat:

Care e tasta de action key adica tasta de pe care pornes masina si de pe ce taste o controlez la jocul City car Driving de pe ce taste pornesc pasina si de pe ce taste o controlez? plz raspuns ca

5 răspunsuri:
| andrew2008 a răspuns:

O pornesti de pe Q si o controlezi din sageti! Uite un link unde ai mai multe detalii despre joc http://www.youtube.com/watch?v=tMnjl6p2wrw

| andrew2008 a răspuns:

Vreau si eu jocu da in engleza daca aveti!

| Gabonne a răspuns:

Masina o pornesti de pe tasta "B" si de pe "W" dai treapta de viteza mai mare si pe "S" mai mica.

| alecs95 a răspuns:

Ai reusit sa instalezi jocul? Eu nu gasesc cd'key-ul..ma poti ajuta si pe mine te rog?

| khgfdgfdgdfgfdgdfgg a răspuns (pentru alecs95):

Nici eu nu gasesc cd_key