| kiddoeraxus a întrebat:

Care este adresa e-mail prin care pot primi bani prin paypal? Eu vreau sa pirmesc niste bani de pe un site si imi cere adresa e-mail de la paypal. E cumva cea cu care mi-am facut contul sau trebuie sa-mi fac alta? Sa aveti o zi minunata! happy

Răspuns Câştigător
| midal a răspuns:

Adresa de e-mail cu care ai deschis contul pay-pal.Acolo iti intra banii. Spor la bani.

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Adresa e mail pe care o ai trecuta la contul paypal, ca banuiesc ca ai facut unul. Daca nu sa iti faci, ca asta ti se cere.